Ania Barbarska

pedagog specjalny

Ania Barbarska

O MNIE

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie , ukończyłam terapię pedagogiczną oraz pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą. Aktualnie na tej uczelni kończę kierunek rehabilitacja i edukacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. Już po maturze wiedziałam, że chcę pracować z dziećmi dlatego poszłam na studia pedagogiczne, podczas ostatniego roku studiów rozpoczęłam wolontariat-wpierałam dziecko z Zespołem Aspergera.

Po studiach, zaczęłam pracę w grupie z dziećmi niepełnosprawnymi, pokochałam je, a przebywanie z nimi sprawiała mi ogromną przyjemność i postanowiłam kształcić się w tym kierunku.

Pracowałam z dziećmi z dziecięcym porażeniem mózgowym, autyzmem, niepełnoprawnością intelektualną. Aby móc lepiej porozumiewać się ze swoimi podopiecznymi ukończyłam II stopnie szkolenia Makaton. A od maja dołączyłam do ekipy Onniwerka i mam nadzieję, że zagoszczę tu na dłużej. W najbliższym czasie planuje poszerzyć swoją wiedzę i wybrać się na kolejne studia podyplomowe oraz kursy.

Prywatnie mam sto pomysłów na minutę i aby pomyśleć co jest warte realizacji zaczęłam swoją przygodę z kolorowankami antystresowymi oraz z fantazyjnym rysowaniem. Ponad to uwielbiam czytać książki (pochłaniam je w ogromnych ilościach ) oraz oglądam seriale.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Przekaż nam 1%
Kliknij, by przejść do profilu.
Kliknij, by przejść do profilu.

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co