ANITA GERLEJ

oligofrenopedagog

Anita Gerlej

O MNIE

Anita Gerlej we własnej osobie, dzień dobry 😉 Skończyłam studia na kierunku pedagogiki specjalnej – oligofrenopedagogiki na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim oraz edukację przedszkolną, wczesnoszkolną z edukacją włączającą na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, zatem praca w przedszkolu i szkole Ooniwerek jest jak najbardziej dla mnie ;).  Od roku 2012 jestem zawodowo związana z praca jako pedagog specjalny.

Zafascynowana komunikacją alternatywną, integracją sensoryczną, pracująca z dziećmi z wieloraką niepełnosprawnością spełniam się zawodowo! Terapeuta z powołania i mnóstwem pomysłów na pracę edukacyjno-terapeutyczną z dziećmi.

 

Głównym celem mojej pracy jest poprawa w jak największym stopniu funkcjonowania dziecka, jego jakości życia oraz pomoc w komunikowaniu się ze światem choćby przez małe gesty, bo przecież nie trzeba tylko mówić żeby nas rozumiano, prawda? 😉 Praca z dziećmi z niepełnosprawnością daje mi wiele satysfakcji i energii. W wolnym czasie duuużo czytam, robię kartki okolicznościowe, słucham muzyki, jeżdżę na rowerze i pożytkuję swój nadmiar energii w nowych aktywnościach.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Przekaż nam 1%
Kliknij, by przejść do profilu.
Kliknij, by przejść do profilu.

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co