Dorota Lipska

Logopeda

Dorota Lipska

O MNIE

Kiedy zaczynałam studia logopedyczne na Uniwersytecie Warszawskim, nie wiedziałam, że praca logopedy tak bardzo mnie wciągnie. Już podczas studiów zdałam sobie sprawę z tego, że chciałabym pracować z dziećmi, które mają problemy neurologiczne. Tak więc skończyłam studia neurologopedyczne na SWPS. Zostałam neurologopedką, żeby pomagać dzieciom potrzebującym największego wsparcia.
Co jest moim logopedycznym „konikiem”? Od początku w zawodzie logopedy pociągała mnie między innymi możliwość pomocy ludziom, którzy mają problemy z szeroko rozumianym porozumiewaniem się. Jestem zafascynowana komunikacją alternatywną, która może diametralnie zmienić życie osoby nieposługującej się mową.

Uważam, że jednym z najpiękniejszych darów, który mogę jako logopeda dać drugiemu człowiekowi, jest możliwość komunikowania się z otoczeniem.
Co robię, gdy mam chwilę dla siebie? Czytam, chodzę po lesie, przekopuję ogródek, bawię się z moimi dziećmi albo robię na drutach. Uwielbiam też wyjeżdżać i poznawać różne zakątki Polski i Europy 🙂 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Przekaż nam 1%
Kliknij, by przejść do profilu.
Kliknij, by przejść do profilu.

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co