Monika Filipek

dyrektor

Monika Filipek

O MNIE

Idąc na studia pedagogiczne (resocjalizacja) nie planowałam pracować z dziećmi. Ale los chciał inaczej. Kończąc licencjat z resocjalizacji w Wyższej Szkole Humanistycznej coś jednak mnie podświadomie ciągnęło w inną stronę. Postanowiłam kontynuować studia magisterskie w tej samej szkole, jednak na wydziale pedagogiki.

Po skończeniu studiów rozpoczęłam etatową pracę w domu przy jednym dziecku, potem przy drugim. W końcu stwierdziłam, że muszę się podszkolić w tej kwestii i poszłam na studia podyplomowe z edukacji początkowej i reedukacji na Uniwersytecie Warszawskim. Po uzyskaniu dyplomu rozpoczęłam karierę nauczyciela w przedszkolu. Podczas pracy osiągnęłam trzy stopnie wtajemniczenia zawodowego, czyli jestem nauczycielem mianowanym.

W międzyczasie zostałam poproszona o prowadzenie prywatnego przedszkola, które prowadzę do dziś. Ta propozycja wymusiła na mnie ukończenie kolejnych studiów na Uniwersytecie Warszawskim – Zarządzanie w oświacie.

Pewnego wieczoru zadzwoniła do mnie pani Joanna Palica z pytaniem, czy nie chciałabym jej pomóc poprowadzić przedszkola oraz założyć szkoły. I tak znalazłam się w Ooniwerku.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Przekaż nam 1%
Kliknij, by przejść do profilu.
Kliknij, by przejść do profilu.

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co