Referencje

rodzice o naszym przedszkolu

Amelka i jej rodzina

Amelka, 3,5 roku. Wesoła, pogodna dziewczyna. Wszędzie jej pełno! Niestety, zmaga sie ze swoimi problemami zdrowotnymi, napięcia mięśniowe, brak mowy.

 

Utrudniony start tak małego jeszcze człowieka.

 

Rodzice kochają najmocniej na świecie, oddali by wszystko, zeby było już ok. Jednak tak sie nie da… Wymaga to trudnej, rzetelnej, regularnej pracy Amelki i Terapeutów. I tu pojawia sie światełko…Ooniwerek!!! Tak, właśnie tutaj Amelka znalazła bezpieczną przystań, miejsce gdzie jest kolorowo i wesoło.

 

Ciocie i wujkowie, którzy codziennie nie tylko zapewniają odpowiednia dawkę miłości, całusów i przytulasow, ale też ciężko pracują z naszą córcią, po to by mogła iść do przodu!

Każdego dnia regularne terapie, fizjoterapie, ćwiczenia i zadania popychają nas do przodu. Z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień, Amelka robi swoje małe sukcesy, rodzice mega zadowoleni!

 

Wszystko zawdzięczamy pracy opiekunów ale też profesjonalnemu podejściu właścicielki oraz dyrekcji do tego, by nasza córka miała zapewnioną jak najlepszą opiekę i z najlepszym rezultatem pracowała :).

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Przekaż nam 1%
Kliknij, by przejść do profilu.
Kliknij, by przejść do profilu.

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co