Ula Czuper

pedagog specjalny

Ula Czuper

O MNIE

Moją jedyną, ale najukochańszą pasją są dzieci!

Wybierając kierunek studiów kierowałam się tym, czego nie znałam. Wybrałam pedagogikę specjalną- surdopedagogikę, bo nigdy wcześniej nie słyszałam tego słowa! Zachwyciłam się nie tylko surdo, ale całą pedagogiką specjalną. Ukończyłam studia licencjackie o specjalności surdo i oligofrenopedagogika i studia magisterskie na kierunku pedagogika terapeutyczno-lecznicza zdobywając uprawnienia i wiedzę potrzebną w pracy z dzieckiem z chorobą przewlekłą. Swój warsztat doskonalę odbywając szkolenia m.in. z Makatonu, Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, Terapii ręki i ciągle chcę więcej!

Pracę z dziećmi zaczęłam na początku studiów, z dzieciakami z niepełnosprawnościami całkiem niedawno, ale bez wątpienia to najlepszy czas w moim życiu! Tyle szczęścia, bezgranicznej miłości i zaufania mogą dawać tylko te „NIEZWYKŁE” dzieci. Podczas swojej pracy zależy mi, bym mogła patrzeć na świat oczami dziecka, wchodzić razem z nim w Jego świat, o ile on sam ma na to ochotę.

Chcę pomagać dzieciom odkrywać Świat, uczyć się, a przede wszystkim super się z nimi bawić- to moje zadanie w Ooniwerku. W tym miejscu każdy uczy się codziennie- zarówno dzieci jak i terapeuci. Od niedawna jestem w tej ekipie, ale chyba jak każdy tutaj marzę o tym, by ta przygoda trwała jak najdłużej.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Przekaż nam 1%
Kliknij, by przejść do profilu.
Kliknij, by przejść do profilu.

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co