Warsztaty i Szkolenia dla rodziców Agata Komorowska

Warsztaty i szkolenia dla rodziców – Agata Komorowska

Agata Komorowska jest autorką książek, prowadzi bloga, organizuje szkolenia. Jednak, jak sama twierdzi, przede wszystkim jest mamą czwórki wyjątkowych dzieci: dwóch 17-latków Michała i Aleksa, 7-letniej Ady i 11-letniego Krystianka z zespołem Downa, który jest Ooniwerkowym uczniem. Dla Agaty każde dziecko jest cudem: i to zbuntowane, i to adoptowane (a ma ich dwoje) i to nigdy nienarodzone i to niepełnosprawne. Pisze o tym w książce pt Anioły mówią szeptem. Jej kolejna książka, Depresjologia, jest jej własną historią zmagań z depresją, pamiętnikiem i poradnikiem zarazem.

 

Pomimo trudnych doświadczeń, Agata jest wdzięczna za wszystko co jej życie podarowało, bo dla niej każde doświadczenie, nawet to najtrudniejsze, jest darem, powodem do wdzięczności i etapem w rozwoju.

 

Za swoje teksty została nominowana na Superbohaterkę Wysokich Obcasów oraz “Mamę 10-lecia” miesięcznika M jak Mama.

 

Jak ona to robi, że pomimo trudnych doświadczeń, przebytej depresji i tak wielu obowiązków potrafi z ciekawością witać każdy dzień, cieszyć się nawet małymi rzeczami, widzieć wszędzie dobro i obdzielać wszystkich swoim niekończącym się optymizmem? I jak ona znajduje na to wszystko czas?

 

Agata prowadzi w Ooniwerku grupę wsparcia dla rodziców. Podczas kolejnych spotkań poznasz  odpowiedzi na powyższe pytania, nauczysz się radzić sobie z trudnymi emocjami, opiekować nie tylko dzieckiem ale i sobą, spełniać swoje marzenia, żyć z radością i pasją bez względu na okoliczności i zarządzać swoim czasem tak, by obdzielić zarówno obowiązki jak i przyjemności.

 

“Poznałam najciemniejsze zakamarki mojej duszy. Byłam tam gdzie nie było już nadziei. Światło odnalazłam w sobie. Teraz moją życiową misją jest niesienie go dla Ciebie” ~ Agata Komorowska

www.agatakomorowska.pl