Szkoła terapeutyczna

Wielu niedowiarków przecierało oczy ze zdumienia, kiedy I września wyjątkowi uczniowie przekroczyli próg unikatowej i jakże kolorowej szkoły terapeutycznej OONIWEREK!

Naszą ideą było stworzenie takiego miejsca, w którym każde dziecko będzie czuło się swobodnie i bezpiecznie. Miejsca, w którym będzie koochane za cały swój potencjał, którego w każdym z naszych dzieciaków jest od groma! Z dumą przyznajemy, że się udało!

OONIWEREK to już nie tylko przedszkole, ale szkoła – taka najprawdziwsza z klasą, przyjazną salą i koochanymi paniami z mnóstwem pomysłów dla dzieci. Realizowany program jest dobierany indywidualnie dla każdego ucznia, bowiem każdy z nich jest wyjątkowy i nietuzinkowy! W ramach zajęć szkolnych, uczniowie uczestniczą w różnorodnych aktywnościach: począwszy od wszelakich form stymulacji polisensorycznej, po tematyczne zajęcia wyznaczone tygodniowym planem pracy. Wybrane zagadnienia realizowane są z użyciem metod, form i środków zgodnych z trendami współczesnej pedagogiki specjalnej, z którymi każda z naszych nauczycielek jest za pan brat! W godzinach poobiednich uczniowie uczestniczą  w zajęciach indywidualnych wyznaczonych spersonalizowanym grafikiem.

Dużo, dużo pracy, ale ile przy tym frajdy! Ooniwerkowa szkoła to przede wszystkim wyjątkowe dzieci, które dzień za dniem, mimo swoich trudności rozwojowych wchodzą swoimi już co raz większymi stópkami w dojrzałość. Przyjdźcie nas poznać, jesteśmy pewni, że zakochacie się w naszych uczniach!